4Home Chránič matraca Harmony 220x200

Doporučená ponuka 4home.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 36 369×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Super

• S tovarom som spokojná
    • Obchod má kvalitné produkty.
    • Presne také, aby rodičom uľahčili údržbu akejkoľvek veci v domácnosti.
    • Tovar mi uľahčí čistenie pôvodného matraca, ktorý sa mi nezmestí do práčky.
    • Pri jej plnení vodou mi totiž zle krúca a prací program trvá o hodinu dlhšie.
    • Nenašla som žiadnu chybu.

vhodný pri malých deťoch

Dajte zbohom zničeným matracom ľahko a rýchlo. Nepriepustný chránič matraca zo 100% froté bavlny je ideálnym pomocníkom do každého domova. Neprepúšťa žiadne tekutiny a zároveň je veľmi priedušný, takže zaručí aj maximálne pohodlie počas spánku bez nadmerného potenia. Už sa vám nikdy nestane, že pri sebemenšej nehode bude potrebné matrac vymeniť alebo že budete musieť namáhavo ručne čistiť nežiaduce škvrny.V rohoch chrániča sú praktické gumy pre pohodlné uchytenie k matracu - chránič tak vždy zostane na svojom mieste. Pri bežnom používaní odporúčame prať na 60 °C. Nie je vhodný do sušičky na bielizeň, nesmie sa žehliť. Chránič je vhodný na matrac s maximálnou výškou 30 cm. Materiál vrchnej strany: 100% bavlna froté Materiál spodnej strany: 100% polyuretán

Super

• S tovarom som spokojná
    • Obchod má kvalitné produkty.
    • Presne také, aby rodičom uľahčili údržbu akejkoľvek veci v domácnosti.
    • Tovar mi uľahčí čistenie pôvodného matraca, ktorý sa mi nezmestí do práčky.
    • Pri jej plnení vodou mi totiž zle krúca a prací program trvá o hodinu dlhšie.
    • Nenašla som žiadnu chybu.

vhodný pri malých deťoch

• , zakúpené v 4home.sk

Objednávam už druhý kus. Je to spoľahlivá ochrana.

• , zakúpené v 4home.sk

S produktom som maximálne spokojná, spĺňa účel na ktorý bola táto plachta kúpená,. Keďže máme malé deti,aj nehoda sa im stane. Veľkosť sedí dobre na veľkej posteli, .odporúčam

Skvelé produkty

• , zakúpené v 4home.sk

Veľmi chráni madrace dlho budú ako nové.